O NÁS

PŘEDSTAVENÍ FIRMY LARIX-TOZ, s.r.o.

VÝROBNÍ PROGRAMY, PROVOZOVNY, CERTIFIKACE

HLAVNÍ VÝROBNÍ PROGRAMY

1) VÝROBA NÁBYTKOVÝCH DÍLCŮ A NÁBYTKU

2) VÝROBA DŘEVĚNÝCH HRAČEK

3) VÝROBA DŘEVĚNÝCH OBALŮ

Firma je zařízena na komplexní opracování dřeva od pořezu kulatiny do finální podoby. Kompletní strojní zařízení (kromě soustružení) pro všechny tyto operace: Sušení dřeva (2 sušárny á 15m3), řezání – podélné, zkracování, hoblování – plošné, srovnávací, frézování – tvarové, plošné, broušení – pásové, širokopásové, atd, vrtání, vyřezávání – na strojích CNC, povrchová úprava – lakování, moření, namáčení. Firma byla  založena v roce 1993.

 

PROVOZOVNY

Sídlo firmy a provozovna Kadov (387 33 Kadov u Blatné, Strakonice, Jihočeský kraj)

Provozovna se nachází v Kadově č.p. 5 (387 33 Kadov u Blatné), zde je 5 dílen, sušárna dřeva, sklad. Jsou zde stroje pro komplexní opracování dřeva (CNC a ostatní dřevoobráběcí stroje). Vyrábí se zde výrobky v sériové výrobě (nábytkové součásti, dřevěné hračky). Je zde vyráběn i nábytek v malých sériích – zakázková výroba.

Provozovna Vrbno (388 01 Blatná, Strakonice, Jihočeský kraj)

Provozovna je v obci Vrbno č.p. 53, (388 01 Blatná). Tento areál je bývalý zemědělský areál, a díky větším výrobním prostorám jsou zde instalovány větší stroje, jako např. CNC, katr na pořez lamel, atd. Ve dvou budovách jsou umístěny dílny s dřevoobráběcími stroji, sušárna dřeva, sklady.

 

CERTIFIKACE

CERTIFÁTY FIRMY LARIX-TOZ:

Certifikát FSC (Forest Council Stewardship) – certifikace šetrného lesního hospodaření

odkaz: http://info.fsc.org/

Certikifát ISPM 15 – Osvědčení funkční způsobilosti zařízení na ošetření dřevěného obalového materiálu

Certifikát – bezpečnost hraček  (certifikoval:  Technický a zkušební ústav stavební Praha, s.p. odštěpný závod Zkušební ústav lehkého průmyslu v Českých Budějovicích)

Certifikát Regionální produkt Prácheňsko

 

PŘEJÍT DO ESHOPU – NÁBYTEK A HRAČKY – www.nabytekTOZ.cz